На Кіровоградщині 2081 абітурієнт взяв участь в ЗНО з біології

Яке відбулося сьогодні, 10 червня. Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко.

«На території області працювали 15 пунктів тестування та 226 аудиторій. Цьогоріч явка учасників склала 62,8%, торік показник був 65%. Загалом на тестування зареєструвалися 3315 абітурієнтів. У пунктах проведення ЗНО працювали 555 педагогів. За проходженням ЗНО спостерігали 2 представники від громадських спостерігачів та засобів масової інформації», - повідомила Ельза Лещенко.

Посадовиця додала, що під час проведення ЗНО в пункті тестування розташованому у Кропивницькому зафіксували один випадок наявності у абітурієнта навушників.

«Абітурієнта вилучили з аудиторії, він втратив можливість складання даного предмету. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання з біології пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Порушень процедури тестування не зафіксували. Органи місцевого самоврядування забезпечили вчасне централізоване безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування», - додала директорка департаменту.

Нагадаємо, на Кіровоградщині вже відбулися ЗНО з хімії та іспанської, французької й німецької мов та англійської мов. Також пройшли тестування з математики, української мови і літератури, історії України та фізики.