Дві громади з Кіровоградщини потрапили до фіналу всеукраїнського конкурсу

Звершився  пів фінал конкурсу "Наша громада".

"Це був складний вибір, адже кожна ідея та громада - особлива та по-своєму цікава. Але виборці та журі зробити свій вибір", – зізнаються організатори (https://www.facebook.com/NashaHromadaTV/?__cft__[0]=AZUgqllS_ueRN8wNOvOZOpGObmk98iYsMafhyEQv0P95S9B-WPtYTgKsnV4Qe6hMtcboqJ3RjSPBYXvl7xxzlEBFLlC25kFj7wf0IJc6go3iakJOdNQ4dNyokbf1EsVZPXLMbGxe5W927UUn1oQi6hN0z2juRGgJkMqozMjcNb1mEw&__tn__=kK-y-R).

Серед 13 фіналістів, які проходять до наступного етапу конкурсу за рішенням журі, – Новоукраїнська громада з екологічним проєктом «Новоукраїнці! Натиснемо на сміття!»

А інклюзивний проєкт від Добровеличківської громади «Віра в краще майбутнє» стаодним із 13 фіналістів, які отримали найбільший рівень підтримки за результатами інтернет-голосування.

"Із 21 червня до 13 серпня проходитиме третій етап конкурсу - подача форм «Детальний опис проєкту». Всі 26 учасників для проходження у третій етап мають заповнити форму та надати необхідні додаткові документи. У випадку відмови учасника надати додаткову інформацію та, відповідно, продовжувати участь у конкурсі, його місце займає наступний за рейтингом учасник. Остаточний список буде оголошений 20 червня 2021 року", – зазначили організатори.

Коментарі журі та деталі відбору – за лінком https://bit.ly/3ctPZr6 (https://bit.ly/3ctPZr6)

Конкурс триває, так само трива інтрига, хто ж виграє пів мільйона на втілення проєкту та розвиток громади.

Громада з Кіровоградщини мріє про перемогу у конкурсі та пів мільйона гривень призових (suspilstvo/22539-kirovohradshchyna-turystychna)