Університет Люксембурга шукає спогади про остарбайтерів із Кіровоградщини (ФОТО)

Центр вивчення нової та цифрової історії Університету Люксембурга розшукує документи, фотографії та спогади колишніх примусових робітників, зокрема і з Кіровоградщини. Таким чином хочуть доповнити історію Другої світової війни в Люксембурзі розповідями про жертв нацизму, родом із території України. Про це повідомляє Перша електронна газета.

“Університет Люксембургу просить відгукнутися усіх, чиї близькі були вивезені на примусові роботи в Люксембург або найближчі міста на півночі Франції, сході Бельгії чи заході Німеччини.

Якщо у ваших сімейних фотоальбомах збереглися фотографії, ви пам’ятаєте про Люксембург з оповідей ваших батьків, дідусів та бабусь, інших старших родичів або упізнаєте когось із них серед імен в опублікованому нижче списку чи на фотографіях, зв’яжіться з редакцією Першої електронної газети (persha.kr@gmail.com) чи Нової газети (novagazeta@gmail.com)”. Кукса Анна, 1927 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Сова Ольга, 1923 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Шкуро Уляна, 1923 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Чорна Анна, 1927 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Татянченко Анна, 1923 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Васьковська Анна, 1926 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Васьковська Надія 1924 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Ткаченко Анна, 1926 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Цвень Параскевія, 1927 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Рябаха Марія 1927 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Торба Любов 1927 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Кресук Параскевія 1926 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Колайко Марія 1926 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Ліннік Анна 1926 р.н., с. Байдакове Олександрійського району

Юхнич Ольга 1925 р.н., с. Березевка Гайворонського району

Тарасов Василь 1926 р.н., с. Березевка Гайворонського району

Дяченко Марія 1926 р.н., с. Березевка Гайворонського району

Орєхов Петро 1926 р.н., с. Березевка Гайворонського району

Патока Федір 1926 р.н., с. Березевка Гайворонського району

Базєлєва (Васільєва) Анна 1925 р.н., с. Березевка Гайворонського району

Войнаровська Саліна 1926 р.н., с. Миколо-Бабанка Кропивницького району

Незельська Надія 1926 р.н., с. Миколо-Бабанка Кропивницького району

Данчул Віра 1926 р.н., с. Миколо-Бабанка Кропивницького району

Доброва Клавдія 1926 р.н., с. Миколо-Бабанка Кропивницького району

Лапіцький Іван 1926 р.н., с. Брильцове

Хоменко Кирило 1926 р.н., с. Брильцове

Лисенко Іван 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Губа Анна 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Грабова Уляна 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Галдка Толіна 1921 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Галдка Марія 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Пивовар Олена 1920 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Пивовар Антоніна 1927 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Гей Анна 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Пелепас Дуся 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Загач Даша 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Засонєнко Марія 1920 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Проценко Маря 1926 р.н., с. Деріївка Олександрійського району

Голоборочко Антон 1909 р.н., м. Кропивницький

Голоборочко Павло 1918 р.н., м. Кропивницький

Хоменко Кузьма 1926 р.н., с. Козирівка Кропивницького району

Маланчук Володимир 1926 р.н., с. Квітка Новоукраїнського району

Салов Сергій 1926 р.н., с. Квітка Новоукраїнського району

Зварич Анна 1927 р.н., с. Лозуватка Кропивницького району

Єреміна Ніна 1927 р.н., с. Лозуватка Кропивницького району

Птухін Микола 1926 р.н., с. Любовочка

Стіженко Павло 1926 р.н., с. Любовочка

Нужній Микола 1926 р.н., с. Любовочка

Ільченко Василь 1926 р.н., с. Любовочка

Гросул Михайло 1926 р.н., с. Любовочка

Лисенко Павло 1926 р.н., с. Любомирка

Лисенко Олексій 1926 р.н., с. Любомирка

Фурман Зінаїда 1926 р.н., м. Новогеоргіївськ

Столяр Микола 1926 р.н., с. Рорбах

Колесник Іван 1926 р.н., с. Рорбах

Гнедій Микола 1926 р.н., с. Рорбах

Серветник Василь 1926 р.н., с. Рорбах

Кошан (Косган) Павло 1926 р.н., с. Рорбах

Скрипниченко Іван 1926 р.н., с. Рорбах

Горобчук Григорій 1926 р.н., с. Рорбах

Григор’єв Микола 1926 р.н., с. Рорбах

Зинов’єв Іван 1926 р.н., с. Завадівка Кропивницького району

Коновальчук Андрій 1926 р.н., с. Шишкине Новоукраїнського району

Тьома Яків 1926 р.н., с. Шишкине Новоукраїнського району

Шінкевич Іван 1926 р.н., с. Шишкине Новоукраїнського району

Скрипниченко Володимир 1926 р.н., с. Шишкине Новоукраїнського району

Гандрабура Іван 1926 р.н., с. Шишкине Новоукраїнського району

Стахович Василь 1926 р.н., с. Золотарівка Олександрійського району

Дегтяр Григорій 1926 р.н., с. Седнівка Устинівського району

Волошенко Володимир 1926 р.н., с. Седнівка Устинівського району

Сидоренко Микола 1926 р.н., с. Седнівка Устинівського району

Петруля Каленик 1926 р.н., с. Седнівка Устинівського району

Ботузов Василь 1926 р.н., с. Седнівка Устинівського району

Мазуренко Олександр 1926 р.н., с. Седнівка Устинівського району

Петровський Олександр 1926 р.н., с. Седнівка Устинівського району

Ярова Олександра 1926 р.н., с. Селіванове Устинівського району

Чорна Марія 1925 р.н., с. Унзельник

Стонська Марія 1926 р.н., смт Устинівка

Царенко Василь 1926 р.н., смт Устинівка

Прутян Іван 1926 р.н., смт Устинівка

Уніченко Рая 1925 р.н., смт Устинівка

Калюк Анна 1926 р.н., смт Устинівка

Гошоревус Клава 1926 р.н., смт Устинівка

Донець Олександра 1926 р.н., смт Устинівка

Лемішенко Ольга 1926 р.н., смт Устинівка

Грішенко Анна 1926 р.н., смт Устинівка

Кагатько Іван 1926 р.н., смт Устинівка

Биканова Ольга 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Циганош Олександра 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Решетова Марія 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Ворона Катерина 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Талпа Марія 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Давидова Олександра 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Фітенко Марія 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Фітенко Раїса 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Погоня Серфима 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Куноєв Микола 1927 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Чуйко Микола 1926 р.н., с. Велика Виска Новоукраїнського району

Сидоренко Олексій 1924 р.н.

Рощина Надія 1926 р.н., с. Верблюжка Кропивницького району

Лашкул Володимир 1926 р.н., с. Витязівка Кропивницького району

Фаменко Лідія 1926 р.н., с. Витязівка Кропивницького району

Гребенча Дмитро 1912 р.н., с. В’яземська

Каламурза Анатолій 1926 р.н., с. Володимирівка