Дорогу, що сполучає Кропивницький та Нове, перекрили. Як об'їхати

У Кропивницькому перекрили дорогу, що сполучає місто та селище Нове. Її ремонтуватимуть вперше за 40 років, сказала Cуспільному заступниця начальника служби автомобільних доріг в області Жанна Петрович.

Дорогу ремонтують в рамках програми "Велике будівництво" на замовлення обласної служби автомобільних доріг. Вартість ремонту – 81 мільйони 788 тисяч 161 гривня.

Дорога, яку ремонтують, є частиною дороги державного значення М-30 Стрий – Ізварине ( колишня М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка). Його протяжність 149,5 метрів.

"В процесі ремонту практично повністю замінять тримальні конструкції, оновлять стійки, замінять балки прогонових будов, влаштують монолітні плити, шкафні стіни, деформаційні шви, два шари асфальтобетону. Також мостобудівники укріплять конуси, замінять перильне та бар’єрне огородження, нанесуть розмітку та змонтують освітлення", сказала Жанна Петрович.

Завершать ремонт у жовтні.

Читайте також У Кропивницькому автомобіль в'їхав у труби опалення. Є травмована У Кропивницькому треба відремонтувати сотню зупинок. Скільки це коштує