"Екостайл" прокоментував інформацію прокуратури щодо розпочатого кримінального провадження

Компанія "Екостайл" прокоментувала повідомлення прокуратури щодо слідства, яке проводиться у кримінальній справі щодо забруднення підземних вод через ймовірне порушення в експлуатації міського сміттєзвалища. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомили у прес-службі "Екостайлу".

"Дії екоіспекції та прокуратури - не що інше, як екологічне рейдерство. Компанія «Екостайл» взяла в експлуатацію міське сміттєзвалище лише у 2018 році, коли воно було повністю непридатне для експлуатації, і від якого страждали мешканці всього міста, і особливо Завадівки, через постійне горіння, задимлення і розповсюдження сміття. За майже чотири роки діяльності компанії, сміттєзвалищу вдалося продовжити життя на десятки років", - кажуть у компанії.

За даними прес-служби, компанія придбала систему дегазації для перетворення небезпечного метану в біогаз - пробурила вже 52 свердловини. Крім цього, наразі сортувальна лінія працює в цілодобовому режимі. Також облаштовані відстійники для збору фільтрату з тіла полігону, що попереджає забруднення підземних вод, і який відкачують для поливу тіла сміттєзвалища.

!Керівництво компанії досі не ознайомлене з кримінальною справою, в рамках якої, начебто, і проведено якесь розслідування, а публічні виступи представників державної екологічної інспекції Придніпровського округу мають відверто упереджений характер. Більше того, ТОВ «Екостайл» не отримало жодного офіційного листа чи звернення, які б попереджали або інформували про перевірку чи порушення. Одразу кримінальна справа, миттєва судова ухвала і демонстративне силове вторгнення на територію полігону в той час, коли доступ до нього відкритий з усіх боків. Ніяких зразків підземних вод ніхто з представників прокуратури, слідчих чи інших залучених спеціалістів не брали і офіційні висновки прокуратури про масштаби забруднення не мають під собою жодних доказових підстав, оскільки ні на території сміттєзвалища, ні поряд з ним немає свердловин для забору зразків підземних вод", - повідомили в "Екостайлі".

Нагадаємо, у Кропивницькому обласна прокуратура повідомила про проведення слідчих дій у кримінальній справі щодо забруднення підземних вод підприємством "Екостайл".