У Долинськй громаді активно відновлюють вуличне освітлення

За пів року в рамках міської програми відновлено майже 9 кілометрів мереж вуличного освітлення, яке забезпечило встановлення 130 енергозберігаючих світлоточок, - йдеться у повідомлені Кіровоградського РВ АМУ.

Реконструкція вуличного освітлення проводять до встановлених нормативів і державних стандартів не тільки в самій Долинській, а й у інших населених пунктах громади. Так, вже оновили мережу у селах Олександрівка, Новоолександрівка, Новогриогорівка Перша, Славне, Федоро-Шулічине.

- Обираючи обєкти з відновлення освітлення, ми в першу чергу звертаємо увагу на забезпечення безпечного пересування пішоходів, велосипедистів, авто вечорі і вночі та попередження правопорушень на територіях. Не останню роль у виблорі черговості обєктів відіграє фактор створення сприятливих умов до організації дозвілля дітей та молоді на територіях, - говорить Євгеній Звіздовський, голова Долинської територіальної громади.

Загалом, у 2021 році на відновлення та поточний ремонт освітлення з бюджету Долинської громади вже виділено понад 1,8 мільйона гривень.

Кропивницький: Коли завершать ремонт спортшколи № 2?