Герої не вмирають: на Кіровоградщині вітали матір Катерини Носкової

Сьогодні, 22 липня, Знам’янці з днем народження привітали маму загиблої захисниці України Катерини Носкової.

Радник міського голови Володимир Мухуров від імені Знам’янського міського голови Володимира Сокирка, Знам’янської міської ради та від себе особисто, разом із ГО «Єдина родина Знам’янщини», ГО «Знам’янська спілка ветеранів АТО», привітали Ніну Носкову.

Подякувавши за безстрашну доньку та виховання сина Катерини Тимофія, гості побажали іменинниці та її онукові мирного неба над головою.

Довідково: Катерина Носкова народилася у Знам'янці. Закінчила загальноосвітню школу № 2 та професійно-технічне училище № 3. Працювала листоношею у відділенні «Укрпошти» в селищі Знам'янка Друга. У лютому 2015 року була добровільно зарахована на контрактну службу до лав Збройних Сил України та вирушила до зони проведення АТО. 16 серпня загинула під Горлівкою під час обстрілу терористами.

Орден «Народний герой України» одержав син Катерини Носкової Тимофій (suspilstvo/3790-orden-narodnyi-heroi-ukrainy-oderzhav-syn-kateryny-noskovoi-tymofii)

Коли вечоріє, Тимофійчик здіймає очі до неба і говорить: Мамо, привіт. Я тебе бачу... (suspilstvo/1153-koly-vechoriie-tymurchyk-zdiimaie-ochi-do-neba-i-hovoryt-mamo-pryvit-ya-tebe-bachu)