У кропивницькій виправній колонії бракує інспекторів

Вакансії молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки пропонували незайнятим громадянам представники Державної установи «Кропивницька виправна колонія №6» під час міні-ярмарку вакансій у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості.

Старший інспектор з виховної та соціально-психологічної роботи з персоналом відділу по роботі з персоналом державної установи «Кропивницька виправна колонія №6» Валерія Леськів коротко ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності установи.

Повідомила, що агальна кількість вільних вакансій інспекторів – 6, грошове забезпечення складає від 8000 гривень, графік роботи – 1 доба через три.

«Молодший інспектор відділу нагляду і безпеки стежить за дотриманням засудженими встановлених правил поведінки та встановленого розпорядку дня, не допускає контакту засуджених зі сторонніми особами. Вимог до стажу роботи претендентів на посади установа не ставить, є можливість отримати безкоштовну освіту в Академії пенітенціарної служби, перспективи кар’єрного зростання під час служби. Проте кандидат повинен бути придатним до проходження військової служби за станом здоров’я. Під час прийому на роботу обов’язковим є проходження медичного огляду», – зазначила В. Леськів.

Учасники заходу поспілкувалися з представником роботодавця, поставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

У мініярмарку вакансій узяли участь 10 осіб, і більшість із них зацікавились пропозиціями роботи. ання.

Н. Геллер,

заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями КОЦЗ