У Кропивницькому поліцейські нанесли попереджувальні написи перед пішохідними переходами

"Візьми дитину за руку", "Зніми навушники", "Переведи велосипед у руках". Такі попереджувальні написи перед пішохідними переходами нанесли кропивницькі патрульні. Суспільне дізнавалось, як обирали місця та хто долучився до акції.

Попереджувальні написи на асфальті перед пішохідними переходами на перехресті вулиці Михайлівська та Студентський бульвар малювали троє патрульних. Використовували трафарети та фарбу у балонах. Акцію організували на цьому перехресті, бо поблизу є школа, медичний коледж та багатоповерхівка.

"Нагадуємо, батькам, як важливо тримати дитину за руку, контролювати її поведінку біля дороги. Це замовлені трафарети, намагаємося регулярно їх оновлювати за наявності фарби".

За словами інспекторки патрульної поліції Ольги Варіченко, такими написами нагадують пішоходам правила дорожнього руху.

"Ми наносимо зображення велосипедиста, який зійшов з двоколісного і переводить його через дорогу, тому що переїжджати пішохідні переходи на велосипеді заборонено".

Речник патрульної поліції Дмитро Поперешняк сказав, що майже кожна дорожня аварія за участі пішоходів зазвичай закінчується травмами або навіть смертю. "За вісім місяців цього року на дорогах міста Кропивницького сталося 48 дорожній аварій, у яких 45 людей травмувалися, одна людина загинула".

Тривала акція одну годину. На написи та малюнки витратили чотири балони фарби.

Що відомоДмитро Поперешняк сказав, що у 2020 році у Кропивницькому сталося 46 дорожній аварій за участю пішоходів, у яких 44 людини травмувалися, ніхто не загинув.