10-15 мільйонів євро: Туреччина зацікавлена в інвестиційних проєктах, втілених на Кіровоградщині

Турецький бізнес має намір інвестувати у виробництво на території Кіровоградської області близько 10-15 мільйонів євро та створити 70 робочих місць.

Таким є результат зустрічі очільниці Кіровоградщини Марії Чорної з офіційною делегацією Турецької Республіки на чолі з послом паном Ягмуром Ахметом Гюльдере.

"Оскільки Кіровоградщина спеціалізується на секторі сільського господарства, машинобудування та видобувної промисловості, я щасливий, що зараз з нами присутній представник турецької компанії пан Дженк Гюльтекін, який зацікавлений у тому, що провадити свою справу тут», - сказав посол під час офіційної зустрічі в Кіровоградській облдержадміністрації.

За словами представника турецької компанії «ESAN» Дженка Гюльтекіна, їхня компанія займається обробкою сировини для металообробної промисловості, також мають досвід у видобувній сфері. Компанія «ESAN» співпрацює з Україною з 1994 року, щороку видобувають близько 400 тонн каоліну та інших матеріалів, які потім доставляються до України, Італії та Туреччини.

«Відтепер ми зацікавлені не лише у закупівлі, а і у інвестиційних проєктах. Загальна сума інвестицій становитиме 10-15 мільйонів євро та з'явиться близько 70 робочих місць для українців», – сказав Дженк Гюльтекін.

І додав, планують запустити пілотний проєкт, а згодом наростити обороти від 10 до 100 тисяч тонн за 3-4 роки.