Кіровоградщина: Хто отримав премію імені Жученка у галузі спорту?

Голова обласної ради Сергій Шульга вручив премію імені Жученка працівникам галузі спорту на Кіровоградщині, інформує обласна рада.

Обласну премію За досягнення в галузі фізичної культури і спорту імені Володимира Жученка вручив голова обласної ради Сергій Шульга в театрі імені М.Л.Кропивницького 10 вересня.

Працівники галузі спорту Кіровоградщини здобули премію у двох номінаціях. Зокрема, Степового орла, диплом та нагрудний знак у номінації За розвиток спортивного руху отримали:

Винокуров Віталій Миколайович, директор КЗ Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2;

Рой Станіслав Леонідович, директор КЗ Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву Надія.

У номінації За високі спортивні досягнення премією нагороджено:

Здітовецького Геннадія Борисовича, тренера-викладача КЗ Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2;

Матякубова Бозорбоя Кахрамоновича, вихованця КЗ Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2;

Саласенка Вадима Вікторовича, тренера-викладача КЗ Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2.

- Сила спорту не лише у гарній фізичній формі, у кількості медалей, а в здатності згуртувати всіх. Ми єдині, коли на честь України піднімається прапор. Коли звучить наш гімн. Ми разом переживаємо поразки і так само спільно віримо у здобутки попереду. Вітаю усіх зі святом! Здоровя вам, наснаги, мрій, прагнень і нових рекордів, - зазначив у вітальному слові спортсменам Кіровоградщини з нагоди професійного свята голова обласної ради.

Нагадаємо, лауреатів премії визначено таємним голосування на засіданні конкурсної комісії 10 серпня.