У Кропивницькому на Критому ринку тиждень працюватиме центр вакцинації

У Кропивницькому на Критому ринку тиждень працюватиме центр вакцинації від коронавірусу, розповіла Суспільному керівниця управління охорони здоров'я міськради Оксана Макарук.

Центр масової вакцинації, який минулого тижня працював у приміщенні Центрального ринку, з понеділка, 13 вересня, розташується у павільйоні Критого ринку за адресою вулиця Соборна, 22.

Години роботи – з 09:00 до 15:00.

Пункт вакцинації перемістили, щоб змогли щепитись люди, які працюють на ринку та ті, хто його відвідує, розповіла Оксана Макарук. Для цього треба мати паспорт.

Всього у місті цього тижня працюють два центри вакцинації. Ще один – у міськраді Кропивницького за адресою вулиця Велика Перспективна, будинок 41 (вхід з вулиці Тараса Карпи). Він працюватиме з 09:00 до 15:00.

В обох центрах щеплення робитимуть препаратами CoronaVac, PfiZer, AstraZeneca.

Що відомо

В Кіровоградській області зробили 211445 щеплень, розповіла Суспільному головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук. Це дані на 11 вересня. За цей день зробили 1658 щеплень. Всього в області отримали одну дозу вакцини 119397 осіб, дві дози – 92048. В області живе 956250 людей. Вакциновані 22 відсотки жителів. У Кіровоградській області коронавірус підтвердили у семи людей, одна – померла. 12 вересня виявили 22 нових випадки, ніхто не помер. Читайте також У Кропивницькому працівників дитячої обласної лікарні відправляють у відпустку власним коштом "Замість квітів - життя дітям". У Кропивницькому для онкохворих дітей зібрали 41 тисячу гривень