Кропивничанка потрапила у список найвідоміших блогерів України

Філологиня, доцент ЦДПУ ім. Винниченка Ольга Кирилюк потрапила у список “Топ-100 блогерів 2021”, із якого народним голосуванням визначать п’ятірку переможців.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Цьогоріч найвпливовіших блогерів обирають у п’яти номінаціях: Політика та економіка,

Крим та Донбас,

Lifestyle,

Здоров’я,

Народний вибір. Кирилюк номінували у категорії “Народний вибір”, де її конкурентами стали народні депутати Тарас Чорновіл і Олексій Гончаренко, відомі журналісти Яніна Соколова й Андрій Цаплієнко, педіатр Євген Комаровський та інші.

“Автор численних дописів, заслуговує як на увагу прогресивних проукраїнських читачів, так і на відзнаку її внеску в розбудову української державності”, – пишуть читачі про Ольгу.

Голосування “Топ-100” триватиме до 30 вересня цього року. Одна людина може проголосувати лише раз. Підтримати Ольгу Кирилюк можна за посиланням.

Довідково. "Топ-100 блогерів" - рейтинг лідерів думок України, започаткований редакцією "Фактів" на ICTV. Цьогорічних кандидатів для народного голосування обирали учасники рейтингу 2020. Минулорічні переможці не можуть брати участь у конкурсі повторно, але входять до складу експертної комісії, яка дасть 50% вкладу в рейтинг разом із народним голосуванням.

Нагадаємо, Суспільне телебачення презентувало документальний фільм про волонтерів “Баби Єльки”.