В обласному центрі стартувало голосування за проєкти громадських ініціатив

Вчора, 13 вересня, в обласному центрі розпочалось голосування за проєкти, які надійшли для участі в конкурсі «Громадський бюджет – 2022».

Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Протягом чотирнадцяти календарних днів містяни мають змогу підтримати проєкти громадських ініціатив, які, на їхню думку, є найнеобхіднішими для міста. Голосування триватиме до 26 вересня включно на офіційному вебсайті міської ради.

Цього року до голосування у рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2022» допущено 36 проєктів громадських ініціатив, серед яких: 33 малих та 3 соціальних.

Кожен мешканець міста, якому на момент голосування за проєкти виповнилося 16 років та місце проживання якого зареєстроване на території міста, має можливість підтримати два проєкти: один малий та один соціальний.

Загальна сума реалізації громадських ініціатив становить 5 мільйонів гривень, з яких 15% спрямовуватимуться на втілення соціальних проєктів.

Проголосувати за проєкти конкурсу «Громадський бюджет – 2022» можна тільки онлайн за посиланням https://www.kr-rada.gov.ua/gromadskiy-byudzhet/golosuvannya/.

Відео-інструкція - https://youtu.be/BoOEGgfklMM

Реалізація проєктів-переможців відбудеться вже наступного року.