У Кропивницькому відкрили пам’ятну дошку вчителю молодших класів Володимиру Едігею

У Кропивницькому на фасаді наукового ліцею відкрили пам’ятну дошку вчителю молодших класів Володимиру Едігею. Він розробив особливу методику навчання читанню.

Методика, розроблена Володимиром Едігеєм дає високі результати – якість та швидкість читання – не окремих дітей, а в усього класу, розповіла керівниця наукового ліцею Наталія Чередніченко. "Відомі його навчальні посібники "Вчись читати малюк", "Читати – це справді цікаво", "Нове читання". Вправи, розроблені вчителем, не тільки розвивають навички читання, а ще й враховують психологічний підхід до дітей і через це учні досягали високих результатів", – говорить директорка.

Наталія Чередніченко каже, освітня реформа "Нова українська школа" наслідує Едігея, бо в її основі є поєднання навчання з індивідуальним психологічним підходом до дітей. "Всі ті напрацювання, які він створив 20 років тому, те що він щоденно використовував у своїй практиці сьогодні розповсюджується, не тільки в Україні, а й у світі".

Володимир Едігей працював у наковому ліцеї ( тоді школі №18 Кропивницького) 11 років. "За життя вчителя його праці не були широко розповсюджені, – говорить Наталя Чередніченко. – Наразі це єдина дошка в Кропивницькому, яка присвячена педагогу початкової школи".

Читайте також Від "супер" до "ой". У початкових класах кропивницьких шкіл змінили систему оцінювання Три види спорту за один урок. У чотирьох школах Кіровоградщини ввели нову систему фізвиховання. 30 років – 30 уроків. У Кропивницькому реалізували освітній проєкт з використанням пісочної анімації. "Замість квітів - життя дітям". У Кропивницькому для онкохворих дітей зібрали 41 тисячу гривень У дитячому центрі "Артек" помер 12-річний хлопчик з Кропивницького