На Кіровоградщині відкрили ще два «Активних парки»

Учора, 13 вересня, на Кіровоградщині відкрили ще два «Активні парки» - у Кропивницькому та в селищі Добровеличківка.

У Кропивницькому ще одна спортивна локація з'явилась у сквері "Молодіжному". До заходу долучилися студенти факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка. Там вони отримали сертифікати на згадку про відкриття нової локації.

У Добровеличківці в урочистостях взяли участь виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Олександр Дубченко і голова Добровеличківської селишної ради Володимир Осієвський.

Нагадаємо, перший в області "Активний парк" відкрили у парку Перемоги в Кропивницькому.

Відкриття таких локацій відбувається по всій країні в рамках соціальної програми президента Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України».

У кожного такого парку є свій координатор - людина, яка працює тричі на тиждень на локації та може розповісти як почати тренування та як виконувати вправи.

Загалом у цьому році планують відкрити 600 таких локацій по всій Україні, 21 - на Кіровоградщині.

Наповнення активних парків передбачає обов’язкові елементи – лавочку, шведську стінку та бруси/турнік, а також варіативні (сходинки, координаційну лінію та вільний простір). Поруч розташовані навігаційні таблички з QR-кодами – відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна перейти на спеціальний сайт і обрати для себе рівень складності вправ та ознайомитись з технікою їхнього виконання.

Завдяки онлайн завданням відбувається заняття з віртуальними тренерами, серед яких – президент України Володимир Зеленський, українські спортсмени та музиканти.