Кіровоградщина: Чи готовий Світловодськ до опалювального сезону?

Під головуванням Марії Чорної відбулася нарада щодо підготовки до опалювального сезону в Світловодську, інформує Кіровоградська ОДА у ФБ.

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна провела нараду щодо підготовки обєктів ЖКГ та закладів соцсфери до опалювального сезону у Світловодській міській територіальній громаді.

До участі в нараді долучилися міський голова Світловодська Андрій Маліцький, заступник голови ОДА Сергій Поліщук, директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольга Довжук, а також представники теплогенераторного підприємства Світловодськпобут і КП Власівські мережі.

За словами міського голови Світловодська Андрія Маліцького, наразі акти готовності до опалювального сезону 2021-2022 р. низки закладів соціальної сфери не підписані через зауваження. Зокрема, у Світловодську проводиться заміна обладнання, труб теплопостачання тощо. На даний час проводиться усунення зауважень від теплопостачальної організації ТОВ Світловодськпобут.

- Ми маємо зробити підвести логічні висновки і зробити все можливе, щоб діти були в теплі. Це те, на що ми звертаємо увагу, і на це першочергово має звернути увагу міська влада. До 25 вересня теплопостачальна система по закладам освіти та охорони здоровя буде підготовлена повністю, - зауважила очільниця області Марія Чорна.

Як уточнила директор департаменту ЖКГ Кіровоградської облдержадміністрації Ольга Довжук, акти готовності до опалювального сезону будуть підписані в будь-якому випадку але з окремими додатками із зауваженнями.

В цей час міська влада має звернути увагу на критичний стан обладнання, необхідного для нормального функціонування теплопостачальних мереж під час опалювального періоду. Адже несвоєчасне виконання ремонтів засувок та інших механізмів призведе до поривів та витоків під час настання першого холоду.

Надалі планується проведення перевірок щодо підготовки до опалювального сезону у міській територіальній громаді Світловодська.