Кіровоградщина: Які старовинні храми нашого краю відвідали журналісти? (ФОТО)

Утренний город

Фото-результати першої селфі-тур поїздки Кіровоградщина - мандруй у минуле, організованої Кіровоградською ОДА та Кропивницьким Гончаренко Центром, інформує ОДА у ФБ.

У рамках проекту місцеві журналісти, блогери, фахівці туристичної та культурознавчої галузей здійснили першу мандрівку до визначних пам`яток історії та архітектури краю за маршрутом: село Розумівка (ХрестоВоздвиженська церква), Кримки (СпасоПараскевська церква), Іванівка (церква Різдва Пресвятої Богородиці), Бірки (СвятоМиколаївський храм), Диківка (СвятоБогоявленський монастир), Ясинуватка (замок Вінберга) та Суботці(церква Святого Максима Сповідника).

Усього протягом 2021-2022 років заплановано здійснити сім подорожей в усіх напрямках області.

Як відомо, нещодавно у Кіровоградській ОДА презентували туристичний чат-бот Мандруй Кіровоградщиною, створений спільно з газетою Кіровоградська правда.

Мета проекту - популяризація туризму в регіоні. Проект представляє собою чат-бот, який функціонує для соцмереж Viber та Telegram та містить різноманітні корисні рубрики, які допоможуть гостям області, туристам, дослідникам відкрити для себе цікаві місця Кіровоградщини.

Кіровоградщина: Як митці нашого краю відзначають День художника? (ФОТО)