Нове шкільне меню у Кропивницькому. Чи готові кухарі до змін

UA: Cуспільне мовлення

В Україні реформують шкільне харчування: змінюють шкільне меню, рецептури приготування, форми організації харчування, рекомендації до обладнання харчоблоків та роботи з постачальниками. Про технологічний процес приготування їжі в школах Кропивницького та готовність шкільних кухарів до роботи в нових умовах Суспільному розповіли шкільні шеф-кухарки Лідія Румянцева та Ірина Мельниченко і головна спеціалістка міського управління освіти Ірина Сидоренко.

У міськраді проаналізували запропоноване нове меню перед впровадженням

Головна спеціалістка юридичного та фінансового забезпечення міського управління освіти Ірина Сидоренко сказала, що перед впровадженням нового меню з’ясували, які страви більш привабливі для дітей, врахували регіональні вподобання: ”Ми взяли 12 найкращих страв, які зможемо впровадити в шкільне меню. Провели нараду з кухарями закладів, ознайомили зі збіркою Євгена Клопотенка. Вони ознайомилися зі змістом та складовими страв. Потім ми обговорили їх. Сьогодні для всіх шкіл міста працює одне загальнообране меню. Олднак, не всі школи отримали нове обладнання”.

Євген Клопотенко рекомендує готувати їжу без цукру та солі. За словами шеф-кухарки кропивницької школи №6 Лідії Румянцевої, на початку навчального року діти ”не сприймали напої без цукру”: ”Ми обговорювали ці деталі. В перші дні у дітей було несприйняття. Нині вони вже звикли до корисної страви. Ті ж, хто не може пити без цукру, беруть його з собою”.

Чи залежить меню від технічних можливостей шкільного харчоблоку?

Лідія Румянцева розповіла, що працювати на новому обладнанні, яке купили в харчоблок, легше: ”Ми економимо час. Ми – перші в місті, хто цього року запровадив харчування на основі . Дітям подобається, батьки задоволені”.

Чи змінюють оновлене меню, з урахуванням вподобань школярів?

За словами Лідії Румянцевої, меню аналізують кожні два тижні, дізнаючись, що подобається і що не подобається школярам. В середньому, змінюють 20-30% страв: ”Найулюбленіша з нових страв – болон’єзе. Це рублена яловичина з додаванням томатної пасти. Поліпшуємо смак за рахунок часнику та приправи”.

Шеф-кухарка кропивницької школи №20 Ірина Мельниченко додала,що на початку навчального року учні з обережністю ставилися до нових страв: ”З нових страв дітям подобається . Щоправда нікуди не поділися улюблене картопляне пюре та гречана каша. Ми готові варіювати меню, нас з ним знайомили на спеціальних курсах”.

Лідія Румянцева додала, що в новому меню побільшало фруктів і салатів зі свіжих овочів. Крім яловичини та курячого стегна, почали готувати зі знежиреної свинини.

Хто контролює роботу харчоблоків та їдалень на відповідність реформі шкільного харчування?

За словами Ірини Сидоренко, в управлінні Держпродспоживслужби є два відділи, які контролюють дотримання санітарного законодавства та безпечність і якість продукців в шкільних харчоблоках. Представники Держпродспоживслужби входять і до складу моніторингової групи при управлінні освіти: ”Перевіряємо систематично, оцінюємо безпечність, санітарний стан і якість приготування страв”.

Що відомо

26 серпня у Кропивницькому презентували нове шкільне меню.