Кіровоградщина: По якій ціні закуповуватимуть газ для бюджетних установ?

Утренний город

У Кіровоградській ОДА розповіли про початок опалювального сезону в бюджетних установах області, інформує ОДА у ФБ.

Сьогодні, 11 жовтня, у Кіровоградській ОДА відбулось позачергове засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з приводу забезпечення проведення сталого опалювального сезону в бюджетних установах та організаціях.

За словами заступника голови облдержадміністрації Сергія Поліщука, через суттєве зниження середньодобової температури необхідно терміново дозаключити договори на постачання природного газу в низці підприємств області.

Як повідомив директор департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу ОДА Вячеслав Дубровський, за результатами наради з Міністерством розвитку громад та територій з Міненергетики і Нафтогаз Україна наразі проєкт договору про постачання природного газу бюджетним організаціям перебуває на погодженні в Уряді.

- Для бюджетних установ, згідно з вказаним договором, пропонується тарифний план на природний газ 16, 80 грн за кубічний метр з ПДВ без доставки до кінця наступного року, - повідомив Вячеслав Дубровський.

Як додала директор департаменту освіти та науки ОДА Ельза Лещенко, деякі заклади освіти області вже розпочали опалювальний сезон.

У 9 громадах області вже розпочато опалювальний сезон, загалом це 92 освітніх заклади, - повідомила Ельза Лещенко.