Скільки отримує зарплатні міський голова Кропивницького?

Утренний город

Як ми повідомляли раніше (https://cutt.ly/iEB1Z2F), на наш запит на початку вересня щодо нарахованої зарплатні за 8 місяців 2021 року, Кропивницька міська рада відповіла, що їм для цього потрібно 20 днів. Нагадаємо, лише одна міська рада, окрім Кропивницької, просила 20 днів для розгляду, Тернопільська, а Харківська відповіла, що подібних даних у неї немає. Інші відповіли за 5 днів, визначених Законом України Про доступ до публічної інформації.

Втім, Кропивницька міська рада свою відповідь зрештою надіслала. Отже, Міському голові Кропивницького Андрію Райковичу за 8 місяців 2021 року нарахували 555 174,47, з яких оклад 100 850,90 грн, а премія 201 202,30 грн. Отже, премії міському голові виплатили вдвічі більше окладу. Матеріальних допомог Андрій Райкович не отримував.

У рейтингу заробітних плат, який склали аналітики ГО Антикорупційний штаб , міський голова Кропивницького посідає 9-ту позицію серед 21 колеги. За рівнем премії Андрій Райкович посідає 6-ту позицію в рейтингу. Нагадаємо, ми не враховували зарплатню очільників обласних центрів Донецької та Луганської областей, а Харкова нам не надали. Лідерство і за нарахованою зарплатнею, і за рівнем премії за 8 місяців 2021 року у тепер вже колишнього міського голови Запоріжжя Володимира Буряка, який подав у відставку наприкінці вересня.

ГО Антикорупційний штаб

Кропивницький: Вандали розтрощили лавки і урни в Чорнобильському сквері