Нарешті у Кропивницькому запустили першу чергу каналізаційних очисних споруд (ФОТО)

З перших уст

В обласному центрі розпочали роботи з запуску першої черги Кропивницьких каналізаційних очисних споруд.

У зв’язку з тим, що зупинити каналізаційні очисні споруди для їхньої повної реконструкції неможливо, роботи поділені на дві черги. Перша черга – одна половина споруд. Поки вона реконструювалася, працювала друга половина, інформує пресслужба ОКВП "Дніпро-Кіровоград". (https://www.facebook.com/okvpdk/)

"Коли вона пройде пуско-налагоджувальні роботи, вийде на необхідних технологічний режим роботи і забезпечить необхідну очистку стічних вод до дозволених до скиду параметрів, ми почнемо виводити з експлуатації в реконструкцію другу чергу очисних споруд", – зазначає в.о. генерального директора ОКВП Олександр Омелькін.

Зокрема, перша черга в себе включає первинні відстійники, камеру дефосфатації, біологічний аератор – аеротенк та вторинний відстійник, а також камери переключень та заміна однієї решітки в грабельній – будівлі решіток.

7 жовтня каналізаційні очисні споруди відвідав голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга та проінспектував хід робіт.

Коли завершиться реконструкція очисних споруд якість стічних вод планується привести у відповідність до дозволу на гранично допустимих скидів.