У Кропивницькій міськраді розповіли, коли в школярів розпочнуться осінні канікули

UA: Cуспільне мовлення

У Кропивницькому в школярів з 18 жовтня розпочнуться осінні канікули. Про це під час брифінгу розповіла керівниця міського управління освіти Лариса Костенко. За її словами, до 29 жовтня відпочиватимуть учні 34 шкіл міста.

Продовжать навчання школярі наукового ліцею, тому що вони перебувають у приміщенні корпусу Центральноукраїнського педагогічного університету. Довгі зимові канікули у них будуть у січні.

"З 25 жовтня на тиждень запланували канікули ще у 6 школах міста, але сьогодні на педрадах визначатимуться з датами, тому що є проблеми з дотриманням температурного режиму у цих закладах".

Лариса Костенко сказала, що під час канікул в обласному центрі працюватимуть 5 позашкільних закладів і 20 центрів позашкільної освіти при школах. Графіки їх роботи розмістять на сайтах шкіл та управління освіти.

Переважна більшість закладів працюватимуть у першу половину дня, за сприятливих погодних умов, діти займатимуться на вулиці.

Читайте також "Не була задоволена попереднім харчуванням, не вдоволена нинішнім", – мама школярки з Кропивницького Дієтичне харчування: як його організовують у школах Кіровоградщини На Кіровоградщині 45% шкіл перейшли на меню Євгена Клопотенка