У Кропивницькому обговорять можливості зміни меню та інші новації у школах

З перших уст

"Мої діти незадоволені харчуванням у школах Кропивницького".

Такими словами сьогодні, 12 жовтня, під час сесійного засідання у Кропивницькій міській раді розпочала свій виступ голова ГО "Батьківська рада" Олена Бринза.

"Нещодавно ми відвідали Тернопіль. Там дізналися, що з якістю харчування там – жодних проблем. У Тернополі цим уже понад 20 років займаються ФОПи", – зазначила активістка.

Там є чому повчитися, вважає Олена Бринза.

Вона наголосила, що в освітній галузі міста потрібні зміни. Тож, 21 жовтня у ЦНАПі представники "Батьківської ради" презентують досвід Тернополя у галузі освіти.

Запрошення на захід отримав і міський голова Кропиввницького Андрій Райкович, весь депутатський корпус та представники управління освіти.

"Ми недоооцінюємо нашу освіту. Це – упередження у ставленні до того, що робиться на місцях. Для прикладу: 200 випускників – цьогорічні медалісти, вони вступають до престижних вишів, це – підтвердження гарного рівня базової освіти Кропивницького", – зауважив міський голова.

І додав, що немає меж удосконаленню, тож влада готова до проведення круглих столів та інших форматів, що зумовлюють прогресивний рух уперед, зокрема, у сфері освіти.