За шiсть днiв школярi Кропивницького вiдпочиватимуть

Златопіль

З 18 жовтня у Кропивницькому розпочнуться канiкули.

Про це повiдомила начальниця управлiння освiти мiської ради Лариса Костенко пiд час брифiнгу, інформує Златопіль.

Вiдпочиватимуть школярi 34 шкiл два тижнi.

Навчання продовжиться в Лiцеї “Науковий”, яка базується в примiщеннi ЦДПУ iм. В.Винниченка, i тут довгi канiкули запланованi у сiчнi, за розкладом роботи унiверситету.

Iще шiсть загальноосвiтнiх закладiв планували йти на осiннi канiкули з 25 жовтня на один тиждень, але через перестороги по температурному режиму, питання канiкул тут iще буде обговорюватися на педрадах.

Пiд час канiкул працюватимуть усi заклади позашкiльної освiти. Графiки їхньої роботи будуть оприлюдненi на сайтi управлiння. Працюватимуть вони в першу половину дня i практикуватимуть заняття на вулицi, якщо дозволятиме погода, – пiдкреслила Лариса Костенко.

Що стосується дошкiльних навчальних закладiв, то примiщення трьох iз них уже обiгрiваються електроопаленням, решта — на централiзованому i чекають початку опалювального сезону. Посадовиця наголошує, що температурний режим в садочках управлiння монiторить щоденно i надає вiдповiднi рекомендацiї їхнiм керiвникам. При цьому, за словами Лариси Костенко, в закладах освiти дозволяється використовувати безпечнi обiгрiвачi.