Кропивницький: Яким буде басейн у спортивній школі № 3? (ВІДЕО)

Утренний город

Сьогодні відбувся брифінг щодо ходу ремонтних робіт в ОСДЮСШОР Надія у Кропивницькому. Як зазнчив заступник директора ТОВ Будконтроль Сергій Проненко:

- На сьогоднішній день наше підприємство виконує будівельно-монтажні роботі на обєкті реконструкція спортивної школи. Спочатку проєкт не передбачав таких голобальних конструктивних змін, які зараз виконуються у будівлі.

Керівництво своєчасно прийняло відповідне рішення, яке дозволить реалізувати проєкт, щоби оновлений басейн відповідав усім сучасним нормам і був комфортним для наших містян. Адже в рядянські часи, коли будувалася школа, діяли інші стандарти, які вже є застарілими. Вода і електроенергія використовувались не ефективно. Сьогодні ми маємо намір розгорнути ремонтні роботи у якісно іншу площину - всі енергоресурси, які буде споживати спортшкола при експлуатації басейну, будуть оптимізовані. Тобто, вода буде використовуватись повторно і проходитиме легкий підігрів і очистку.

Таким чином ми мінімізуємо затрати по водоспоживанню, затрати на очистку і підігрів. Після цього нам вдасться скоротити експлуатаційні затрати.

Душові кабіни і роздягальні будуть окремими, а санвузли теж розділять, щоби нашим кропивничанам приємно і комфортно було займатися спортом у оновленій будівлі.