Стало відомо, як у Кропивницькому відзначатимуть День захисників і захисниць

ПульS

У Кропивницькому до Дня захисників та захисниць відбудеться низка заходів завтра, 14 жовтня. Про це повідомили у прес-службі Кіровоградської ОДА, інформує пульS.

09:00 - Покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС (Меморіальний комплекс"Фортечні вали")

09:30 - Виставка-презентація портрету отамана Чорного Ворона (Миколи Скляра).Проєкт у співпраці з громадською організацією "Фундація духовного та національного відродження "Чорний Ворон" (Музей Мистецтв)

11:00 - Урочистості на площі Богдана Хмельницького (Шикування представників силових структур; покладання квітів до пам’ятних місць – захисникам України; виступи керівництва області та міста; нагородження відзнаками; церемонія складання урочистої присяги на вірність Україні кадетами КЗ "Ліцей "Сокіл" Міської ради міста Кропивницького" та КЗ "Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради")12:00 - Урочиста хода (Площа Богдана Хмельницького – Козачий острів)12:00 -16:00 - Фестиваль "Радість в камуфляжі" (Козачий острів)

В програмі фестивалю передбачено:

робота демонстраційно-інформаційних локацій від силових структур;виступ військового оркестру Кіровоградського гарнізону;виставка-експозиція "Блокпост пам`яті. Кіровоградщина";проведення лицарських боїв, розваги від байкерів;встановлення національного рекорду з виконання складно – координаційної вправи бьорпі;тематичні святкові локації, виставки майстрів з декоративно-ужиткового мистецтва.

На дітей очікують квест "У пошуках козацьких скарбів", цікаві майстер-класи, фейс-арт, мотузковий парк, відеобудка для запису привітань військовим.

Також в програмі шведсько-український танцювальний флешмоб.

А вже о 14:30 всіх учасників заходу чекатиме частування кулешем від козацтва.