Кропивницькі депутатки символічними стрічками на одязі нагадали про одне з найнебезпечніших захворювань

З перших уст

Депутати Кропивницької міської ради вчора, 12 жовтня, прийшли на сесійне засідання з рожевими стрічками на одязі.

Таким чином вони мали на меті привернути уваги громадськості до теми боротьби із раком молочної залози, інформує пресслужба міської ради.

Ініціатором акції виступили 14 учасниць міжфракційного депутатського об’єднання міської ради «Рівні можливості». Обраниці від різних політичних сил започаткували традицію присвячувати сесійні засідання вирішенню важливих для держави проблем, привертати до цього увагу громадськості та влади.

"Саме в жовтні в усьому світі проводяться заходи до Дня захисту від раку молочної залози. Він займає перше місце за світовою статистикою серед онкозахворювань. Це надзвичайно важливо – регулярно перевіряти стан власного здоров’я, адже рак молочної залози – одне з найпоширеніших та найнебезпечніших захворювань", – зазначила депутатка Анна Зарічна.

Довідково: рожева стрічка сьогодні має нагадувати українкам про необхідність вчасного проходження профілактичного обстеження на рак молочної залози. Рожевий – символ жіночності, стрічка – як символ боротьби. Це символ обізнаності, коли вся світова спільнота об’єднується задля підтримки жінок з цим захворюванням і популяризації здорового способу життя.