У Кропивницькому на Алеї Слави вшанували пам'ять загиблих воїнів на Сході України

UA: Cуспільне мовлення

У Кропивницькому покладанням квітів на Алеї Слави вшанували пам'ять загиблих воїнів на Сході України. Там розміщені світлини бійців з Кіровоградської області, які загинули, захищаючи кордони України. За словами, речниці обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Руслан Францішкевич, їх 212.

В Кропивницький з Олександрівки на Фортечні вали, щоб вшанувати пам'ять військових односельців приїхав учасник антитерористичної операції Віталій Ситник.

"У 2015 році мене мобілізували до Збройних Сил України. Проходив службу в 36 бригаді мотопіхоти в Миколаєві арт розвідником. Сьогодні віддаю шану загиблим хлопцям, друзям, яких поховали в свій час".

За словами Віталія Ситника, на Алеї слави є світлини чотирьох бійців з Олександрівки. Один з них Олександр Куценов.

"Загинув при виході з Іловайського котла, дуже довго вважався зниклим безвісти. Потім за даними днк-аналізу його тіло виявили на кладовищі в Дніпрі. Перепоховання Олександра Куценова ще не було, але його мама постійно їздить на могилу у Дніпро".

Вшанувати пам'ять сина, який служив у третьому полку спецпризначення, прийшли батьки Сергія Гришина.

"Сергію було 29 років, пішов на війну один із перших. Була дитина і немає дитини. У нього була страшна смерть, він згорів в машині. Його тіло через пів року знайшли волонтери. Наш син загинув 29 липня 2014 року, а поховали його 5 лютого", – сказала Ніна Гришина.

Пам’ять загиблих бійців вшанували хвилиною мовчання та пострілами у небо. Військові, представники міської влади, громадських організацій поклали квіти до Вічного вогню.

За підрахунками Суспільного, вшанувати пам'ять загиблих прийшли пів сотні людей.