На Кіровоградщині вшановують захисників і захисниць України (ФОТО)

З перших уст

У Приютівці Олександрійської РДА відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

У них взяли участь представники громадської організації ветеранів АТО/ООС «Захисники України – Олександрійщини», Олександрійського об'єднаного міського військового комісаріату, окремого загону спеціального призначення Центрального територіального управління Національної гвардії України, ветерани, діти та молодь, а також селищний голова Андрій Коломійцев, голова РДА Ольга Коріненко, голова Олександрійської районної ради Сергій Ракута.

«День захисників і захисниць України – це особливе свято. Сьогодні ми вшановуємо не тільки тих, хто стоїть на варті нашого спокою, ми згадуємо всіх, хто у різні буремні періоди нашої історії брав участь у визвольних змаганнях», – зазначив Андрій Коломійцев.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників. Окрім цього, відбулася церемонія нагородження учасників АТО/ООС, які відстоювали незалежність та територіальну цілісність України на сході.

Окрім цих подій, на території Цукрозаводського будинку культури відбулося офіційне відкриття пам'ятного Меморіалу з емблемою 34-ого батальйону територіальної оборони Кіровоградської області, автором якого став Ігор Погрібний – доброволець/учасник АТО.