Оновлена технологічна база шкіл Кропивницького вимагає більшої відповідальності

З перших уст

Сьогодні, 22 листопада, Кропивницький міський голова Андрій Райкович під час щопонеділкової апаратної наради звернувся до своїх заступників і керівників виконавчих органів, а особливо управління капітального будівництва, щодо контролю над процесом завершення робіт на планових та запланованих об’єктах.

Минулого тижня він разом із керівницею управління освіти Ларисою Костенко відвідали харчоблоки у загальноосвітніх закладах №№ 25 та 4.
«Сучасні, комфортні об’єкти із гарною технологічною кухарською базою. База створена така, що дає усі можливості технологам для створення якісного харчування. Треба по Клопотенку або за іншими технологіями, – давайте. Але це має бути здорове і збалансоване меню», – зазначив Андрій Райкович.
Управління ж освіти і керівництво шкіл, у свою чергу, маючи високий рівень відповідальності й фахової підготовки, повинні забезпечити дітей смачною їжею з продуктів за оптимальними цінами.
«Ми жодної копійки не скоротили по статтях запланованих бюджетних витрат. А наразі складова енергоносіїв зросла майже у чотири рази. Тому, якщо говоримо про ефективність, то від початку і до кінця», – зауважив очільник міста.