Кропивницькі плавці завоювали 18 медалей чемпіонату світу серед спортсменів з порушеннями слуху

UA: Cуспільне мовлення

Кропивницькі плавці завоювали 13 срібних та 5 бронзових медалей на чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з порушеннями слуху. Про це Суспільному розповіла тренерка кропивницьких спортсменів Олена Кузніцова. Збірна України посіла друге загальнокомандне місце.

Світова першість з 15 по 20 листопада відбувалася в польському місті Глівіце. Її учасниками були майже 170 плавців з 21 країни світу. Кропивницький на змаганнях представляли троє спортсменів: Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко і Владислав Гриценко. Для Владислава змагання у Польщі стали першими міжнародними стартами – сказала тренерка.

Ірина Терещенко виборола шість срібних і три бронзові медалі, Дар’я Тарасенко – чотири срібні та дві бронзові, Владислав Гриценко – три срібні.

Усього українські плавці вибороли 28 медалей (медалі, завойовані в естафетних запливах чотирма спортсменами, в медальному заліку рахують як одну – ред.).

Зі слів Олени Кузніцової, за результатами чемпіонату світу усі троє кропивницьких плавців-призерів здобули ліцензії на Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху. Вони відбудуться у травні 2022 року в Бразилії.

Що відомо

Нагадаємо, на попередній Дефлімпіаді в турецькому місті Самсун, 2017 року, кропивницькі плавчині завоювали 10 медалей.

Читайте також У Кропивницькому завершилася першість країни з шахів. Хто переміг. Кропивницькі джитсери вибороли 12 медалей на чемпіонаті світу серед дітей та юніорів.