Міський голова Кропивницького визнав своє рішення поспішним

З перших уст

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович визнав рішення переведення стаціонару № 2 Центральної міської лікарні до приміщення СМЧ №19 поспішним.

На переконання його та відповідальних осіб, головний лікар Олександр Артюх у силу надмірної зайнятості не має можливості керувати будівельним процесом у нещодавно отриманій додатковій одиниці основного фонду.
«Мабуть, ми поспішили, коли передали цей корпус у центральну лікарню. Нині бачимо, що в цьому приміщенні необхідно посилити ремонт. Наразі Олександр Іванович займається ковідною базою. Там навантаження колосальні і втрати йдуть не на гривні або цеглини, а на людські життя», – зазначив Андрій Райкович.
Посадовець розпорядився терміново розпочати всі необхідні процедури щодо адміністративної підтримки проєкту, а також провести повну фінансову перевірку данного закладу.
Фото – з соцмереж
Читайте також:

Кому планують довірити асфальтування доріг у Кропивницькому (suspilstvo/24924-komu-prohnozuiut-doviryty-asfaltuvannia-dorih-u-kropyvnytskomu)
Оновлена технологічна база шкіл Кропивницького вимагає більшої відповідальності (nauka/24921-onovlena-tekhnolohichna-baza-shkil-kropyvnytskoho-vymahaie-bilshoi-vidpovidalnosti)