Суд змусив соцзахист доплатити АТОвцю 10 тис. грн допомоги до 5 травня

Перша

Департамент соціального захисту населення Кіровоградської ОДА недоплатив учаснику бойових дій, інваліду ІІ групи понад 10 тисяч гривень щорічної разової допомоги до 5 травня.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За допомогою чоловік звернувся до центру безоплатної вторинної правової допомоги. Юристка центру Наталія Цуцман з’ясувала, що заявник цього року отримав грошову допомогу до 5 травня у розмірі 3 906 грн. замість гарантованих державою 14 088 грн. Таким чином йому виплатили на 10 тисяч 182 грн. менше.

Наталія Цуцман підготувала позовну заяву до суду, у якій просила визнати протиправними дії Департаменту соціальної політики, які полягали у зменшенні розміру щорічної разової грошової допомоги до 5 травня за 2021 рік та здійснити доплату даної допомоги з урахуванням раніше виплаченої суми.

Кіровоградський окружний суд позовні вимоги задовільнив повністю.

Якщо ви зіштовхнулися з подібними порушеннями Ваших законних прав, можете звернутися за консультацією і допомогою : зателефонувати на безкоштовний номер системи надання безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;

поставити питання в повідомленні на електронну адресу центру kropyvnytskyi1.kropyvnytskyi@legalaid.kr.ua;

поставити запитання в месенджер фейсбук-сторінки системи БПД;

написати на електронну пошту найближчого місцевого центру (адреси можна дізнатися на сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/;

скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid ;

прочитати правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога».