Стало відомо, які питання розглянуть депутати Кіровоградської облради під час сесії

DOZOR

Сесія Кіровоградської обласної ради запланована на вівторок, 30 листопада. Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті відомства, інформує медіапортал DOZOR.

Початок о 10:00. Серед питань, які планують винести на розгляд сесії – про програму підтримки енергомодернізації житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Кіровоградської області на 2022-2023 роки, регіональну програму розвитку малого та середнього підприємництва у Кіровоградській області на 2022-2024 роки. Також планується розглянути питання про обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на 2022-2027 роки, про затвердження обласної програми розвитку освіти Кіровоградської області на період до 2027 року, а також про внесення змін до обласної програми розвитку агропромислового комплексу Кіровоградської області на 2018-2023 роки.

Крім цього, депутати мають розглянути внесення змін до рішення обласної ради від 23 грудня 2020 року № 16 “Про обласний бюджет Кіровоградської області на 2021 рік».

Також народні обранці розглянуть і депутатські заходи. Зокрема, щодо необхідності відновлення покрівлі комунального закладу “Кіровоградське обласне бюро судово-медичної експертизи”, зруйнованої внаслідок пожежі, а ще - щодо фінансування капітального ремонту будівлі Злинської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та низку інших.