Кропивницькі ветерани та їхні діти ознайомилися з таємницями ліплення з глини (ФОТО)

З перших уст

У мистецькому відділі ОУНБ ім. Д. Чижевського для ветеранів та ветеранок російсько-української війни, членів їхніх родин, осіб із інвалідністю провели майстерклас ліплення з глини.

Під керівництвом Вікторії Пухинди учасники знайомилися з таємницями та традиціями ліплення з глини.

Майже дві години дивовижного процесу, який щораз захоплює все більше.

"Це своєрідна магія, коли з простого та непримітного шматка сирого матеріалу в твоїх руках народжуються нові неповторні форми", – зазначила волонтерка Наталія Салімова.

Читайте також: Кропивницькі ветерани через арттерапію вчилися пізнавати бажання та контролювати емоції (suspilstvo/24853-kropyvnytski-veterany-cherez-artterapiiu-vchylysia-rozumity-vlasni-bazhannia-ta-kontroliuvaty-emotsii-foto)
Як діти кропивницьких ветеранів створювали дизайнерські речі (kultura/24773-na-peretyni-zhyvopysu-ta-dyzainu-iak-kropyvnytski-veterany-rozvyvaiut-svoi-tvorchi-nakhyly)
Дух захоплює: у Кропивницькому провели заняття зі скелелазіння в природніх умовах (suspilstvo/24782-dukh-zakhopliuie-u-kropyvnytskomu-provely-zaniattia-zi-skelelazinnia-v-pryrodnykh-umovakh)
Сплав Інгулом – найкращі ліки для кропивницьких ветеранів (podiyi/24725-splav-inhulom-dlia-krolyvnytskykh-veteraniv-foto)
Ветеран – це не про пільги: ініціативна група з Кропивницького втілить у життя важливий соціальний проєкт (suspilstvo/24523-kava-z-veteranom-i-ne-tilky-initsiatyvna-hrupa-z-kropyvnytskoho-rozpochynaie-novyi-proiekt)