Кропивницький міський голова визначив завдання номер один усім комунальним службам

З перших уст

До завершення осені – лічені, а тому підготовка до роботи в зимовий період – завдання номер один для багатьох служб.

На цьому наголосив Кропивницький міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради вчора, 22 листопада.
"Час бути повністю готовими до зимового періоду експлуатації інфраструктури міста. Вже КП “Універсал-2005” прозвітував про використання посипного матеріалу, бо за першого ж приморозку на деяких дорогах міста утворився каток. Тож, якщо я говорю про інженерні мережі, про тиск у цих мережах, його регулятори, гідроудари, то, будь ласка, контролюйте ці речі. Кущівка, Балашівка, Родімцева, Васнєцова, Михайлівська – цілі вулиці плавають", – зазначив очільник міста.
Тому завдання Андрія Райковича міському водоканалу та КП «Теплоенергетик» чіткі і жорсткі – кожен порив чи розриття максимально оперативно ліквідовувати і не допускати обледеніння.
Низку заходів з підготовки до зими мають забезпечити й інші комунальні служби, а також ЖЕО та ОСББ.
Міський голова доручив профільному головному управлінню житлово-комунального господарства провести рейдові об'їзди – перевірити житловий фонд, у якому стані під'їзди багатоквартирних будинків, прибудинкові території чи є освітлення.
Це ж стосується і керівників районних у місті рад, які відповідну роботу мають провести із головами квартальних комітетів. Адже почасти віддалені від центральних магістралей напрямки залишають без уваги відповідальних органів.
Очільник міста вимагає посилити роз'яснювальну роботу щодо енергоефективності і яка в цьому процесі відводиться роль ОСББ.
Читайте також:

Плани на майбутнє: три головні соціальні проєкти Кропивницького (suspilstvo/24926-plany-na-maibutnie-try-holovni-sotsialni-proiekty-kropyvnytskoho)
Міський голова Кропивницького визнав своє рішення поспішним (suspilstvo/24925-miskyi-holova-kropyvnytskoho-vyznav-svoie-rishennia-pospishnym)
Кому планують довірити асфальтування доріг у Кропивницькому (suspilstvo/24924-komu-prohnozuiut-doviryty-asfaltuvannia-dorih-u-kropyvnytskomu)
Оновлена технологічна база шкіл Кропивницького вимагає більшої відповідальності (nauka/24921-onovlena-tekhnolohichna-baza-shkil-kropyvnytskoho-vymahaie-bilshoi-vidpovidalnosti)