У Кропивницькому водiй катався по мiсту пiд наркотиками (ФОТО)

Златопіль

Завдяки повiдомленню громадянина патрульнi полiцейськi вiдшукали водiя, у якого були, ймовiрно, наркотичнi речовини.

Про це повiдомляє пресслужба патрульної полiцiї в областi, iнформує Златопiль.

Учора, близько 14-ї години, через чат-бот Drug Hunters (https://t.me/drughunters_ukraine_bot) до патрульних полiцейських надiйшло повiдомлення. Громадянин повiдомив, що водiй автомобiля ВАЗ 21114 може бути причетний до розповсюдження наркотичних речовин на вулицi Попова в мiстi Кропивницькому.

Невдовзi патрульнi виявили зазначений транспортний засiб на вулицi Бєляєва. Його водiй одразу почав нервувати та уникати спiлкування з охоронцями порядку.

У керманича ВАЗу були ознаки наркотичного сп’янiння, але вiд проходження огляду у встановленому законом порядку вiн категорично вiдмовився.

До того ж пiд час поверхневої перевiрки транспортного засобу патрульнi виявили пакет з подрiбненою речовиною зеленого кольору, ймовiрно, наркотичною. 35-рiчний керманич пiдтвердив, що це був канабiс, що мав незаконне походження.

Надалi патрульнi полiцейськi склали на водiя протокол за ч.1 ст.130 (Вiдмова вiд проходження огляду на стан сп’янiння) КУпАП та викликали слiдчих для встановлення всiх обставин подiї. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині у ДТП постраждав водій “швидкої” (ФОТО)