На Кіровоградщині відсутність взаємодії між тепловиками і міськрадою заважає навчальному процесу

З перших уст

Станом на сьогодні, 23 листопада, у Світловодську звичайний навчальний процес триває лише у школі № 9.

Про це повідомляє (https://www.facebook.com/groups/847034019362332/permalink/1013505369381862/) управління освіти виконавчого комітету міськради.
«Шановні батьки! На очне навчання виходить лише 9 школа! Усі інші школи м. Світловодськ – дистанційно до стабільної мінімальної температури в класах 17 градусів (протягом трьох днів). Сподіваємось на краще!», – йдеться у інформації.
Під час щотижневої апаратної наради міський голова Андрій Маліцький заявив, що керівництво СП ТОВ "Світловодськпобут" запевняло що котельні запустять і дітям буде зручно перебувати у школах. Але температура в класах продовжує знижуватися.
«Склинаємо нараду, вислуховуємо тепловиків. Якщо адекватна реакція не з’явиться, якщо контакт між владою і приватним підприємством не буде налагоджений для того аби забезпечити нормальне проходження опалювального сезону, ми збиратимемо комісію ТБ та НС і прийматимемо відповідне рішення», – зазначив керівник міста.
А тим часом ситуація у Світловодську щодо теплозабезпечення міста залишається вкрай напруженою. По місту й надалі виникають нові пориви на тепломережах, голови ОСББ фіксують перепади тиску у будинках і через це відключають їх, щоб вберегти внутрішньобудинкові мережі від поривів, а котельні № 2 та № 3 взагалі не надають тепло, інформує (https://svetlovodsk.com.ua/13865-heating.html)інтернет-видання "Світловодськ".