У Кропивницькому презентують документальний фільм про домашнє насильство

Утренний город

Демонстрація документального фільму Розірви коло відбудеться у Кропивницькому в кінотеатрі Портал 1 грудня, інформує міська рада у ФБ.

Стрічка розповідає про життєвий шлях постраждалих від домашнього насильства. Початок сеансу о 18.30. Вхід вільний.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.

Головні героїні стрічки дві жінки різного віку, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Авторкою ідеї фільму є почесна амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна.

Зняла фільм одна з найяскравіших молодих режисерок країни - Єлизавета Сміт. Продюсеркою стрічки виступила Ольга Бесхмельниціна.

Її професійна карєра у продюсуванні триває вже близько 10 років. Серед найвідоміших фільмів, з якими працювала Ольга Стоп-Земля Катерини Горностай (Кришталевий Ведмідь на Берлінале у 2021 році), документальний фільм Земля Івана Андрія Лисецького (у 2021 році здобу головний приз конкурсу DOCU/УКРАЇНА 18-го Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA, переможець Національного конкурсу Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs).

Показ відбувається в межах інформаційної кампанії Розірви коло частини масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення із протидії та запобігання домашнього і гендерно зумовленого насильства в Україні. Проєкт спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Читайте також:У Кропивницькому запустили челендж до сторіччя педуніверситету