На Кіровоградщині виявили понад 40 фактів порушень карантинних обмежень

З перших уст

Із 22 по 24 листопада до проведення відповідних заходів було залучено 86 поліцейських, 83 працівники Держпродспоживслужби, 3 співробітників Укртрансбезпеки та 8 представників муніципальної охорони.

З метою виявлення та припинення фактів порушень карантинних вимог, правоохоронці провели 1149 перевірок об’єктів інфраструктури. З їх числа: 162 – пасажирського та громадського транспорту, 104 – автоперевізники, 16 торгівельних центрів, 11 розважальних закладів та 207 – громадського харчування, 10 спортивних залів, 18 готелів та хостелів, 556 суб’єктів господарювання та побутового обслуговування населення, 3 заклади культури, 14 непродовольчих та 35 продовольчий ринків, 13 закладів освіти, поінформували в ситуаційному центрі поліції Кіровоградської області.
Учасники мобільних рейдових груп проводили роз’яснювальну роботу, спрямовану на суворе виконання санітарно-епідеміологічних вимог.
У результаті перевірок за 43 фактами виявлених порушень складено постанови за ст. 44-3 КУпАП.
Поліцейські нагадують жителям та гостям області про необхідність суворо дотримуватися карантинних обмежень, визначених постановою Уряду від 09.12.2020 № 1236, під час дії на території регіону «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки та необхідність проведення вакцинації.
За підробку та використання підроблених сертифікатів про вакцинацію законом передбачено кримінальну відповідальність відповідно до ст. 358 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до 2 років.