Майбутні медики з Кропивницького зустрілися з бельгійським лікарем Мішелем Туссеном (ФОТО)

З перших уст

Днями до Донецького національного медичного університету, що у Кропивницькому, завітав лікар Мішель Туссен, який очолює Центр терапії та дослідницької роботи з питань домашньої вентиляції легень і нервово-м`язових захворювань відділення реабілітації клініки Інкендааль (Королівство Бельгія).

Лікар розповів, що днями привіз із Бельгії до обласної дитячої лікарні 12 портативних дихальних апаратів для пацієнтів з міодистрофією Дюшена – одним із рідкісних генетичних захворювань, при якому хворий швидко втрачає м'язову масу.

У планах Мішеля Туссена – зібрати 100 портативних дихальних апаратів для українських пацієнтів із цією хворобою. Про це він розповів студентам ДНМУ й лікарям, поділившись досвідом правильного та своєчасного застосування цих портативних дихальних апаратів та відповівши на всі запитання учасників зустрічі.
На зустрічі з Мішелем Туссеном були присутні в. о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Донецького національного медуніверситету Анатолій Анчев, в. о. декана міжнародного медичного факультету Світлана Присяжна, в. о. декана медичного факультету №2 Людмила Суховірська, викладачі та студенти обох факультетів ДНМУ, а також лікарі з різних міст України.