На сесiї Кропивницької мiськради депутати внесли змiни до бюджету

Златопіль

Сьогоднi, 25 листопада, пiд час чергового засiдання сесiї мiської ради, депутати внесли змiни до рiшення Кропивницької мiської ради вiд 22 грудня 2020 року «Про бюджет Кропивницької мiської територiальної громади на 2021 рiк».

Про це повiдомляє пресслужба Кропивницької мiськради, iнформує Златопiль.

Вiдповiдно до прийнятого рiшення, управлiнню охорони здоров’я збiльшено видатки на 1,4 млн грн для придбання апаратiв високопотокової неiнвазивної вентиляцiї легень для центральної мiської лiкарнi за рахунок зменшення резервного фонду бюджету.

– Запропоновано також залучити додатковий обсяг субвенцiй з державного бюджету мiсцевим бюджетам на виплату грошової компенсацiї за належнi для отримання житлових примiщень для деяких категорiй осiб у сумi 2,4 млн грн, якi будуть направленi на придбання житла для однiєї особи з iнвалiднiстю II групи з числа учасникiв бойових дiй на територiї iнших держав у сумi 1,4 млн грн, внутрiшньо перемiщенiй особi, яка брала безпосередню участь в АТО – 914,3 тис. грн та для двох сiмей загиблих учасникiв АТО та однiєї особи з iнвалiднiстю II групи – 140,1 тис. грн, – повiдомила начальниця фiнансового управлiння Любов Бочкова.

По управлiнню капiтального будiвництва мiської ради передбачено видiлити 2,7 млн. грн на реконструкцiю приймального вiддiлення КНП «Мiська лiкарня швидкої медичної допомоги»

Крiм того, з обласного бюджету видiлено субвенцiю для виготовлення технiчної документацiї iз землеустрою щодо iнвентаризацiї землi Кропивницької мiської територiальної громади в сумi 1,2 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Кропивницької мiськради звернулися до керiвництва держави