Створення сучасного авіахабу у Кропивницькому обговорили з потенційними корейськими інвесторами

З перших уст

В обласній раді обговорили перспективи реалізації інвестиційних проєктів на Кіровоградщині.

Керівник облради Сергій Шульга зустрівся з представником бізнескіл Республіки Корея Мін Су Ханом та президентом компанії «SafeUsDrone» Воонг Шин Кваком.
«Кіровоградська область і Республіка Корея майже 10 років вибудовують партнерські стосунки. Маю надію, у цьому році нам вдасться приступити до реалізації спільних проєктів. Ми зацікавлені у присутності інвестиційно-орієнтованого закордонного бізнесу в області і готові створювати умови для комфортної роботи», – зауважив очільник депутатського корпусу.
Сторони обговорили питання співпраці у напрямку впровадження інноваційних технологій і створення нових підприємств тощо.
«У нас багато спільних напрямків для розвитку подальшої співпраці. Зокрема, Кіровоградська область зараз активно працює над відновлення аеропорту в Кропивницькому. Ми розглядаємо цей об‘єкт як сучасний авіахаб», – сказав голова обласної ради.

Представники Республіки Корея заявили про готовність активізації співпраці з регіоном.
«Стабілізація ситуації в Україні дає нам підстави активізувати співпрацю. Ми розглядаємо кілька напрямків для інвестицій. У тому числі нас зацікавив проєкт розвитку авіахабу», – підкреслив Мін Су Хан.
Сторони домовилися про напрацювання дорожніх карт і продовження переговорів із зацікавленими компаніями.
Також участь у зустрічі взяли директор обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Кропивницький» Олександр Мільто, очільниця регіонального фонду підтримки підприємництва Ольга Ковальова-Алокілі, експерт із авіапитань Леонід Шмаєвич, кандидат економічних наук Галина Кузьменко, керівник технопарку «FLIGHT CITY 4.0» Сергій Неділько.