Бізнесмени з Республіки Корея вкладатимуть інвестиції у проєкти на Кіровоградщині

Утренний город

Голова облради Сергій Шульга зустрівся з представниками Республіки Корея, інформує Кіровоградська обласна рада у ФБ.

Голова обласної ради Сергій Шульга обговорив перспективи реалізації інвестиційних проєктів на Кіровоградщині з представником бізнес-кіл Республіки Корея Мін Су Ханом та президентом компанії SafeUsDrone Воонг Шин Кваком.

- Кіровоградська область і Республіка Корея майже 10 років вибудовують партнерські стосунки. Маю надію, у цьому році нам вдасться приступити до реалізації спільних проєктів. Ми зацікавлені у присутності інвестиційно-орієнтованого закордонного бізнесу в області і готові створювати умови для комфортної роботи, - зауважив Сергій Шульга під час зустрічі.

Сторони обговорили питання співпраці у напрямку впровадження інноваційних технологій і створення нових підприємств тощо.

- У нас багато спільних напрямків для розвитку подальшої співпраці. Зокрема, Кіровоградська область зараз активно працює над відновленням аеропорту в Кропивницькому. Ми розглядаємо цей обєкт як сучасний авіахаб, - сказав голова обласної ради.

Представники Республіки Корея заявили про готовність активізації співпраці з регіоном.

- Стабілізація ситуації в Україні дає нам підстави активізувати співпрацю. Ми розглядаємо кілька напрямків для інвестицій. У тому числі нас зацікавив проєкт розвитку авіахабу, - підкреслив Мін Су Хан.

Сторони домовилися про напрацювання дорожніх карт і продовження переговорів із зацікавленими компаніями.

Також участь у зустрічі взяли директор обласного комунального підприємства Міжнародний аеропорт Кропивницький Олександр Мільто, очільниця регіонального фонду підтримки підприємництва Ольга Ковальова-Алокілі, експерт із авіапитань Леонід Шмаєвич, кандидат економічних наук Галина Кузьменко, керівник технопарку FLIGHT CITY 4.0 Сергій Неділько та інші.

Читайте також:Безробітним Кіровоградщини пропонують здобути професію секретаря