Серед ковідних пацієнтів кропивницької центральної міської лікарні – дитина віком 1 рік 10 місяців

З перших уст

Про ситуацію щодо коронавірусу в обласному центрі йшлося сьогодні, 11 січня, під час брифінгу начальниці управління охорони здоров’я міської ради.

"Протягом доби в місті зафіксовано 18 нових випадків інфікування, одужали 36 чоловік, зареєстровано два летальних випадки. Загалом по Україні останнім часом спостерігається зростання кількості інфікованих, тож, говорити про те, що нині маємо стійку тенденцію до зниження захворюваності чи стабілізацію ситуації ще зарано. Кропивницький, як і вся область, знаходиться в жовтій карантинній зоні. Більшість регіонів країни теж в цій зоні, за винятком Харківської і Сумської областей, які вчора були віднесені до помаранчевої", – підкреслила Оксана Макарук.
За її словами, госпітальною базою в обласному центрі визначений стаціонар № 1 Центральної міської лікарні. Там із ковідною пневмонією перебувають 70 осіб, з них – одна дитина віком 1 рік 10 місяців.
Із пневмоніями там стаціонарно лікуються 143 особи, ще 62 пацієнти – в стаціонарі № 2.
За добу, що минула, до стаціонару надійшло дві особи. В реанімаційному відділенні перебувають 13 хворих, до апаратів штучної вентиляції легень підключені 8 пацієнтів. Амбулаторно лікується 90 містян.