Скільки правопорушників виявила поліція в період свят?

Утренний город

У період вихідних та святкових днів правоохоронці виявили і припинили 430 порушень правил дорожнього руху, інформує національна поліція Кіровоградської області у ФБ.

Із 6 по 10 січня поліцейські секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів посилили заходи, спрямовані на недопущення дорожньо-транспортних пригод та попередження травмування і загибелі людей.

За результатами проведеної профілактичної роботи було виявлено та задокументовано 430 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

Серед них: 18 фактів керування транспортним засобом у нетверезому стані(ст. 130 КУпАП), 67 порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами (ч. 5 ст. 121 КУпАП), 118 порушення правил обгону та виїзду на смугу зустрічного руху (ст. 122 КУпАП), 101 керування транспортним засобом без відповідних документів (ст. 126 КУпАП), 5 порушення правил дорожнього руху пішоходами (ст. 127 КУпАП).

Поліцейські продовжують превентивні заходи з метою запобігання випадкам порушень правил дорожнього руху та зниження аварійності на автошляхах області.

За матеріалами

управління превентивної діяльності

поліції Кіровоградської області

Читайте також:Правоохоронці отримають підвищення заробітних плат вже з лютого