На Кіровоградщині торік оформили понад 71 тисячу біометричних паспортів

Перша

У 2021 році у підрозділах Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області оформили 40093 паспорта громадянина України у формі картки та 31 729 закордонних паспортів.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби Управління Державної міграційної служби України.

Минулого року зріс попит на оформлення біометричних документів у порівнянні з попереднім. За час карантину зростання кількості оформлення біометричних документів трималось протягом усього 2021 року. Число звернень громадян з оформлення ID-картки у порівнянні з 2020 роком зросло на 26,5 %, а паспортів для виїзду за кордон – на 24,4 %. Минулий рік відзначився і позитивними змінами у процедурі оформлення ID-картки: її було законодавчо спрощено. Тепер ID-картку можна оформити у підрозділі Міграційної служби за місцем звернення, а зберігатиметься паспорт у разі неотримання заявником у підрозділі до 3-х років. При оформленні першої ID-картки одночасно можна оформити і реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) для осіб від 14 до 18 років, без необхідності звернення до податкового органу.

З 2021 року на території області можна отримати послугу з оформлення паспорта громадянина України і в Управлінні Міграційної служби та 24 територіальних підрозділах.

Нагадаємо, в Україні зросла вартість оформлення паспортів.

Читайте також: “Прозорий офіс” у Кропивницькому почав видавати закордонні та ID-паспорти