Громада Кіровоградщини звернулася по допомогу до керівника міста

З перших уст

Вчора, 12 січня, Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко провів перший цього року прямий телефонний зв’язок, аби допомогти жителям громади у вирішенні особистих питань.

Про це інформує (https://www.facebook.com/olexrada.kr)пресслужба міськради.
Чимало дзвінків стосувалися сфери соціального захисту населення, а саме питань призначення житлової субсидії, надання матеріальної допомоги, засобів реабілітації хворим тощо.
У галузі житлово-комунального господарства громадяни зверталися з приводу теплопостачання у багатоквартирному будинку, ремонту покрівлі багатоповерхівки, з питання діяльності голови ОСББ та роботи комунальних служб.
У ході діалогу керівник міста обговорив проблемні питання та можливості їх врегулювання. Відповідним службам були дані доручення вивчити звернення громадян, аби у найближчі терміни посприяти їхньому вирішенню.
Довідково. Для звернення в режимі прямого телефонного зв’язку, громадяни можуть зателефонувати за номером (05235) 7-23-95 у час, визначений графіком: https://olexrada.gov.ua/.../citizens.../info_for_citizens. (https://olexrada.gov.ua/.../citizens.../info_for_citizens.)