У Кропивницькому розпочали службове розслідування щодо посадової особи

З перших уст


Голова обласної ради відсторонив директорку комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг» Ірину Маковей від виконання службових обов‘язків і призначив службове розслідування терміном на 2 місяці.

Відповідне розпорядження Сергій Шульга підписав учора, 13 січня.
Згідно з документом, службове розслідування триватиме до 13 березня.
«(…) з метою виявлення причин та умов неналежного виконання службових обов‘язків, перевищення своїх повноважень, що призвело до заподіяння значної матеріальної шкоди підприємству», – йдеться у розпорядженні про причини службового розслідування.
Також у документі зазначається, що голова обласної ради призначив виконуючою обов‘язки директора КП «Регіональний центр розвитку послуг» начальника відділу розвитку і маркетингу підприємства Марину Осіпову.
Довідково: торік у КП «Регіональний центр розвитку послуг» відбувся внутрішній аудит, у ході якого виявлено порушень на понад 4 мільйони гривень.
Тоді ж постійна комісія обласної ради з питань власності доручила усунути порушення і притягнути до відповідальності винних осіб, а також рекомендувала голові обласної ради Сергію Шульзі оголосити догану директору підприємства – Ірині Маковей.
Раніше голова облради Сергій Шульга озвучив сім акцентів у своїй роботі, назвавши серед них прозорий менеджмент. Тоді ж він наголосив, що запровадив аудити на комунальних підприємствах, аби унеможливити на них зловживання та створити умови для ефективної роботи.